top of page
Ara
  • Yazarın fotoğrafıAnı Team

İstanbul İzmir Parça Eşya Taşıma

Güncelleme tarihi: 25 Eki 2021

Amacımız evden eve taşınmaları güvenilir, kaliteli, şeffaf ve dertsiz bir şekilde gerçekleştirmekte sizlere çözüm ortağı olmak.


Parça eşya taşımacılığı son dönemlerde popüler olan konular arasında yer almaktadır. Nakliyeciliğe yeni bir boyut getiren bu hizmet sıklıkla tercih edilmektedir. Firma olarak iki büyük kentimiz olan İstanbul İzmir parça eşya taşıma hizmetini kaliteli bir şekilde sunuyoruz.


Parça Eşya Taşıma Nedir?

Nakliyecilikte önemli konular arasında yer alan parça eşya taşıma, evde, depoda ya da işyerinde bulunan eşyaların tamamının değil de bir bölümünün taşınması hizmetidir. İstanbul İzmir parça eşya taşıma hizmetimizden daha çok yazlık için kullanılmayan eşyaların taşınması için faydalanılmaktadır.

Parça eşya taşıma işi ayrıca çeyiz taşınmasında da önemlidir. Ayrıca, arkadaşıyla ikamet eden kişiler taşınırken de bu hizmetten faydalanmaktadır. Bu hizmetten faydalanmadan önce bazı noktalar hakkında bilgi sahibi olmanız son derece önemlidir. Böylece en doğru tercihi yapmanız mümkündür.

Parça Eşya Taşımada Garantili Hizmet

İstanbul İzmir parça eşya taşıma konusunda uzman olan Kilercioğlu nakliyat firmamız, uzun süredir sizlere garantili hizmet sunmaktadır. Yıllardır en iyi hizmeti vermek için gelişmeye devam eden firmamız, uzman ekibiyle bunu başarmaktadır. Kilercioğlu Nakliyat güvenilir hizmetin adresidir.

Parça eşya taşıma konusunda önemli bir sistem belirleyen firmamız, bu hizmet için belirli gün ve saatler belirlemiştir. Bu nedenle büyük bir aracın taşıma ücretini ödemeden bu hizmetten son derece uygun fiyatlar ortaya çıkmaktadır. Ekibimiz tarafından eşyalarınız adresinizden büyük bir dikkatle alınmakta ve taşınmaktadır.

Müşteri Memnuniyeti

Firmamız kuruluşundan bu yana geçen uzun sürede müşteri memnuniyeti ilkesinden ödün vermemektedir. İstanbul İzmir parça eşya taşıma konusunda bizi tercih eden kişilerin yaptığı olumlu yorumlar en büyük referansımızdır. Eşyalarınızı çok büyük bir dikkatle paketleyen firmamız, göndermeyi düşündüğünüz eşyaları yine büyük bir titizlikle araca yerleştirmektedir.

Firma olarak İstanbul İzmir parça eşya taşıma konusunda profesyonel şoförler ile çalışmaktayız. Yolu çok iyi bilen şoförler bu sayede eşyalarınız sağlam bir şekilde ulaştırmaktadır. Firmamız tarafından her türlü ihtimale karşın eşyalarınız kayıt altına alınmakta ve sigortalanmaktadır. Bu durum da hizmetimize ne kadar güvendiğimizi bir kez daha göstermektedir. Siz de parça eşya taşıma konusunda Kilercioğlu farkından faydalanabilirsiniz.


1 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page